Royal Revolt!

Royal Revolt!

Pomóż odzyskać królestwo rodem z kreskówki

Royal Revolt! to gra strategiczna w której naszym celem jest odzyskanie królestwa. Wcielamy się w postać młodego księcia, który właśnie powrócił ze szkoły z internatem. Jak się okazuje panowanie nad królestwem przejął jego zły wuj. Królewski potomek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i odbić królestwo. Korzystając z wiedzy zdobytej na uczelni tworzy armię, którą musimy doprowadzić do zwycięstwa. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Świetna grafika

Wady

  • Zajmuje 284 MB pamięci

Bardzo dobry
8

Royal Revolt! to gra strategiczna w której naszym celem jest odzyskanie królestwa. Wcielamy się w postać młodego księcia, który właśnie powrócił ze szkoły z internatem. Jak się okazuje panowanie nad królestwem przejął jego zły wuj. Królewski potomek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i odbić królestwo. Korzystając z wiedzy zdobytej na uczelni tworzy armię, którą musimy doprowadzić do zwycięstwa.

W Royal Revolt! na każdym poziomie posługiwać będziemy się różnymi magicznymi mocami oraz różnego rodzaju jednostkami wojskowymi. Do boju wkroczą szermierzy, łucznicy i i rycerze. Czas odzyskać królestwo!

Słodki tylko na pozór

W grze Royal Revolt! urzeka jakość grafiki. Jest ona pełna kolorów, przesycona cukierkowością. Swoim stylem gra przypomina dobre kreskówki. Bardzo zabawnie wyglądają bohaterowie, którzy mają nieproporcjonalnie duże głowy do reszty tułowia. Niech was jednak nie zwiedzie ten sielski obrazek. Nasz książę zrobi wszystko co w swojej mocy, aby powrócić na tron.

Gra Royal Revolt! to aż 58 różnych poziomów. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier typu Tower defense nie bronimy się przed wrogami, a ich atakujemy. Po ukończeniu każdego z poziomów otrzymujemy nowe moce i możliwości. To na przykład większe zaufanie naszych podwładnych czy moc uzdrawiania. Z poziomu na poziom nasi żołnierze będą mieli coraz trudniejsze zadanie. Wuj nie odda tak łatwo królestwa.

Czas ruszyć do ataku

Royal Revolt! to prosta i zabawna gra. Sterowanie jest bardzo łatwe. Wystarczy dotknąć wybranych punktów na ekranie tak by uruchomić kolejne czynności. Wszystkie przyciski, na przykład do tworzenia nowych jednostek wojskowych czy wykorzystania naszych moc, są wyraźnie zaznaczone na wyświetlaczu. Interfejs gry jest więc bardzo intuicyjny. Nawet mniej zaawansowani gracze szybko opanują kontrolę Royal Revolt!

Humor i grafika

Grę należy pochwalić za wyśmienitą grafikę. Przede wszystkim jednak Royal Revolt! to zabawni bohaterowie i rewelacyjna fabuła. To sprawia, że gra wciąga.

Jedyną wadą są rozmiary aplikacji. Royal Revolt! zajmuje, aż 284 MB. Wydaja się jednak, że warto poświęcić trochę miejsca na naszym smartfonie z systemem Windows Phone. Royal Revolt! zapewnia świetną zabawę.

Czas przywrócić ład w królestwie

Jeśli lubisz stosunkowo proste gry, z kolorową grafiką to Royal Revolt! jest dla Ciebie. To bardzo ciekawa i wciągająca pozycja. Gromiąc kolejnych przeciwników na 58 poziomach z pewnością nie będziecie się nudzić.